Ana Sayfa Hakkımızda İletişim

English French German Russian
Ürünlerimiz
Ziyaretçi Sayısı
Şu An Sitede: 2
Bugün : 30
Dün : 58
Bu Ay : 1761
Hakkımızda

DESENKAPI ALÜMİNYUM 20 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren alüminyum kapı Posta kutuları konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Ankara nın seçilmiş bölgelerinde eski bina kapılarını yenilmeye ilişkin gerekli iş potansiyeli Gerekse farklı model ve görsellik katan çalışmalar Tescillenmiş kapı modelleriyle yapılanKapı modelleri alüminyum posta kutusuna yönelik görsellik katan çalışmalar isini yapmaktadır.

Hizmetlerimiz Üretim sonrası ; Kesme, kumlama,cam işleme CNC isleme, yıkama ve ve yurt içi ve yurt dışı kargolama operasyonlarını da kapsamaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede üretim sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan DesenKapı Alüminyum, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Vizyonumuz

Desenkapı Alüminyum, ülkemizde üretim ve montaj zinciri çözümlerinde tartışmasız liderdir. Kullandığı yüksek teknoloji ve yetişmiş insan kaynakları sayesinde getirdiği çözümler ile hizmet vermiş olduğu müşterilerinin pazardaki rakiplerine göre çok daha iyi hizmeti daha uygun ve değişken maliyet hesabına dayalı olarak almasını sağlamayı başarmıştır.

Misyonumuz

Yenilikçi, müşterisine hizmet vermekten zevk alan, alternatifler sunan ekibimizle teknolojik altyapıyı uygulayarak, müşterilerimizin ekonomik karlılıklarını arttıran, programlı üretim ve montaj hizmetler sunmak.

DESENKAPI  ALÜMİNYUM  İNŞAAT  SAN. VE  TİC. AŞ.
Önder Mah.Çamlıtepe Cad.NO:281/5 Siteler /ANKARA
TEL ; 0312 350 64 57 FAX ; 0312 350 64 97

PROJE MÜDÜRÜ  .ÖZCAN TOPÇU
CEP ;  0533 123 32 11

ÜRETİM MÜDÜRÜ .ERDEM TOPÇU
CEP ;  0533 123 32 18

  
2017 © desenkapi.com Yonca Sistem ile hazırlanmıştır.

Kullanıcı Adı Şifre